Povratak
DJELATNIK U GELATERII (Studentski posao)
Auro Domus d.o.o.
VRSTA POSLA
Studentski posao
LOKACIJA POSLA
Novigrad, Opatija, Pula, Umag
POČETAK RADA
Odmah
PLAĆA (NETO)
35 kn
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
40
PRIJAVE DO
30.09.2022.
Poslodavac
SNJEŽANA ZUPIČIĆ
Pozdrav! Postani dio našeg tima za prodaju prirodnih sladoleda.
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Auro Domus d.o.o.
OPIS POZICIJE
Opis posla

aktivno sudjelovanje u prodaji proizvoda
izlaganje i prezentiranje asortimana
rad na blagajni
ljubazno i kulturno ophođenje prema kupcima
održavanje higijenskih standarda

Uvjeti

radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet
fleksibilnost rada u smjenama, vikendima, tijekom sezone
odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca
timski rad, kreativnost i urednost pri radu
volja i želja za stjecanjem novih znanja i izazova
samo punoljetne osobe

Što nudimo

rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
odlična primanja uz izuzetne bonuse
želja nam je da studenti i učenici postanu dio našeg prodajnog tima
plaćeni smještaj i putni troškovi za djelatnike zaposlene izvan mjesta stanovanja
poticajnu zabavnu radnu atmosferu i odlične kolege u timu
rad od 6/7h dnevno, 6 dana u tjednu, 1 dan slobodan
potičemo zapošljavanje ljudi u timu (prijateljice, prijatelji, sestre, kolegice i sl.) s kojima biste radili u istoj smjeni i/ili po dogovoru s ostalim kolegama
neprekidno stručno usavršavanje i mogućnost rada tijekom cijele godine
Mogućnost kreditiranja nakon 30 dana zaposlenja.