Povratak
IT Helpdesk Support Specialist (m/ž) (Studentski posao)
Auro Domus d.o.o.
VRSTA POSLA
Studentski posao
LOKACIJA POSLA
Rijeka
POČETAK RADA
Odmah
KRAJ RADA
31.12.2022.
PLAĆA (NETO)
Od 29 do 45 kn/h
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
40
PRIJAVE DO
22.05.2022.
Poslodavac
SNJEŽANA ZUPIČIĆ
Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis na niži mail: snjezana.zupicic@aurodomus.org
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Auro Domus d.o.o.
OPIS POZICIJE
IT Helpdesk Support Specialist (m/ž)
Opis radnog mjesta
·        zaprimanje poziva klijenata
·        rješavanje zahtjeva i problema i preusmjeravanje upita unutar tvrtke
·        korisnička podrška korisnicima za hardware i software
·        instalacija, konfiguracija i održavanje hardware-a
·        instaliranje ili koordiniranje instalacija korisničke opreme
Uvjeti
·        poznavanje rada u Windows / Mac OS sustavu
·        poželjno iskustvo u administriranju Windows i Linux servera
·        osnovno poznavanje mrežnih tehnologija (IP, TCP, UDP i ostalo)
·        osnovno poznavanje sustava za videonadzor
·        odgovornost i ozbiljan pristup u radu s korisnicima
·        poželjno iskustvo Što nudimo
·        stalno zaposlenje na puno radno vrijeme
·        posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
·        neprekidno stručno usavršavanje
·        mogućnost napretka
Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis  na mail:snjezana.zupicic@aurodomus.org