Povratak
IT Helpdesk Support Specialist (Ulazna pozicija)
Auro Domus d.o.o.
VRSTA POSLA
Ulazna pozicija
LOKACIJA POSLA
Rijeka
PLAĆA (NETO)
Od 5000 do 6000 kn
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
40
PRIJAVE DO
30.06.2022.
Poslodavac
SNJEŽANA ZUPIČIĆ
Pozdrav, ako si mlad, ambiciozan, željan učenja, čekamo te u našem IT Teamu... Prijavi se za IT HELPDESK SUPPORT SPECIALIST.
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Auro Domus d.o.o.
OPIS POZICIJE
Tražimo pouzdanu, samostalnu i organiziranu osobu za radno mjesto:

IT Helpdesk Support Specialist (m/ž)

Opis radnog mjesta
zaprimanje poziva klijenata
rješavanje zahtjeva i problema i preusmjeravanje upita unutar tvrtke
korisnička podrška korisnicima za hardware i software
instalacija, konfiguracija i održavanje hardware-a
instaliranje ili koordiniranje instalacija korisničke opreme
Uvjeti
osnovno poznavanje informatike
komunikacijske vještine
Što nudimo
stalno zaposlenje na puno radno vrijeme
posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
neprekidno stručno usavršavanje
mogućnost napretka
Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis: