Povratak
KNJIGOVOĐA (Ulazna pozicija)
Auro Domus d.o.o.
VRSTA POSLA
Ulazna pozicija
LOKACIJA POSLA
Zagreb
POČETAK RADA
Odmah
PLAĆA (NETO)
Od 5000 do 6000 kn
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
40
PRIJAVE DO
30.06.2022.
Poslodavac
SNJEŽANA ZUPIČIĆ
Pozdrav, Ukoliko želiš postati dio našeg tima, slobodno nam pošalji svoj CV na niži link: https://auro-domus.talentlyft.com/o/sLDagN
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Auro Domus d.o.o.
OPIS POZICIJE
Knjigovođa (m/ž)
Opis posla:
knjiženje ulaznih/izlaznih računa
knjiženje dugotrajne imovine
obrada i knjiženje troškova zaposlenika (putni troškovi, refundacije)
knjiženje temeljnica
usklađivanja kartica kupaca i dobavljača
briga o urednosti i kompletnosti dokumentacije sukladno pozitivnim zakonskim propisima
ostali operativni zadaci u okviru odjela računovodstva
Uvjeti:
SSS
minimalno 2 godine relevantnog radnog iskustva u području računovodstva
izražene analitičke sposobnosti, visok stupanj odgovornosti, pozitivan radni stav, proaktivnost i samostalnost u radu, spremnost za rad u timu
razvijene komunikacijske i organizacijske vještine Poznavanje engleskog jezika ili nekog drugog svjetskog jezika je poželjno, ali nije uvjet
poznavanje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet, MS Office, poznavanje Pantheon programa (prednost)
Što nudimo:
stimulativna primanja
motivirajuće radno okruženje
mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja