Povratak
Inženjer (na gradilištu) elektro instalacija - pripravnik (m/ž) (Ulazna pozicija)
Kamgrad d.o.o.
VRSTA POSLA
Ulazna pozicija
LOKACIJA POSLA
Cijela Hrvatska
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
40
PRIJAVE DO
20.08.2022.
Poslodavac
Matija Domitrović
Imaš želju za savladavanjem najvećih izazova diljem Hrvatske, neovisno o lokaciji? Pouzdan si, radiš strastveno⚡ i želiš razviti svoju samostalnost uz iskusnog mentora? Pridruži nam se u Kamgradu!
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Kamgrad d.o.o.
OPIS POZICIJE
Lokacija: cijela Hrvatska

Opis posla

Usvajanje znanja i vještina potrebnih za samostalan rad na radnom mjestu Inženjer na gradilištu za elektro instalacije. Postepeno uvođenje u posao od strane iskusnog mentora.

Izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta; Izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima; Organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova; Vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige; Obračun i kontrola obračuna podizvođača.

Nudimo ti

  • Mogućnost da postaneš dio renomirane, rastuće kompanije
  • Poticajna i ugodna radna atmosfera
  • Mogućnost osobnog i profesionalnog rasta
  • Poticajna primanja sukladno radnom mjestu
  • Mogućnost stimulacije sukladno postignutim rezultatima
  • Godišnje prigodne nagrade
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Njegovanje zdravlja i dobrobiti zaposlenika kroz različite događaje i ponude

Koga tražimo i što očekujemo?

  • Magistar inženjer elektrotehničke struke (VSS) s afinitetom rada na gradilištu
  • Samostalnost, pouzdanost i kolegijalnost u radu
  • Spremnost za rad na terenu – gradilišta u RH
  • Aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD)
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije