Povratak
Tehničar za instalaciju aplikacija (student) (m/ž) (Studentski posao)
Libusoft Cicom
VRSTA POSLA
Studentski posao
LOKACIJA POSLA
Zagreb
POČETAK RADA
17.10.2022.
PLAĆA (NETO)
30 kn/h
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
40
PRIJAVE DO
02.10.2022.
Poslodavac
MATEJA LUKACEVIC
Pozdrav, Mi smo IT kompanija Libusoft Cicom i u potrazi smo za pojačanjem unutar odjela Sistemsko tehničke podrške. Javi nam se i uči uz naše vrhunske stručnjake! HR tim
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Libusoft Cicom
OPIS POZICIJE
Opis posla
-instaliranje programskog rješenja „Sustav poslovnih informacija“
-komunikacija s korisnicima – pismena i usmena
-osnovna pomoć korisnicima u radu na računalu

Uvjeti
-studentski ugovor
-dostupnost za rad puno radno vrijeme
-osnovno znanje rada i administracije operacijskih sustava
-poznavanje hardverskih komponenti računala
-osnove poznavanja rada u mrežnom okruženju
-komunikacijske vještine – pismene i usmene

Što možeš očekivati od nas
-plaćenu edukaciju prije početka rada u periodu 17.10.-04.11.2022.
-radno vrijeme 08:00-16:00h, uz povremeni rad u popodnevnim satima
-ugodna i poticajna radna sredina
-mentorstvo iskusnih stručnjaka

Očekivani period rada
Listopad - prosinac 2022. (uz potencijalnu mogućnost produljenja)

Lokacija rada
Zagreb