Povratak
administrator/ica (Studentski posao)
Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora
VRSTA POSLA
Studentski posao
LOKACIJA POSLA
Zagreb
POČETAK RADA
01.09.2022.
PLAĆA (NETO)
Od 2560 do 3840 kn
TJEDNO RADNIH SATI (CCA)
25
PRIJAVE DO
17.08.2022.
Poslodavac
Ana Vlahek Horvat
Pozdrav svima, pridruži nam se kao administrator/ica u našem timu!
Poruke PRIJAVI SE

Oglas
Poslodavac Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora
OPIS POZICIJE
Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora u Zagrebu traži studenta/icu viših godina fakulteta ili apsolventa/icu za rad na administrativnim poslovima.
Početak rada: 1.09.2022.
Opis posla:
  • Rad na recepciji (razgovori s hrvatskim i njemačkim klijentima)
  • Prijem gostiju
  • Podrška pri organizaciji raznih događanja
  • Administrativni poslovi (jednostavni obračuni, vođenje brige oko pošte i sl. )
  • Vođenje i održavanje baze podataka
  • Komunikacija s dobavljačima IT usluga
  • Naručivanje uredskih materijala
Uvjeti:
  • Izvrsno poznavanje njemačkog i hrvatskog jezika u govoru i pismu·        Komunikativnost, sposobnost za timski rad, visoka motivacija
  • Dobro poznavanje rada na računalu i paketa MS Office
  • Dostupnost 4-6 sati dnevno (od ponedjeljka do petka)

Nudimo ugodnu radnu atmosferu te priliku da svoje prve profesionalne korake ostvarite u međunarodnome okruženju.
Molimo sve zainteresirani studente da pošalju životopis i motivacijsko pismo na njemačkom jeziku.